Dospělácké lego

Blog → Archiv / Dála Musil – 14. ledna 2022, aktualizace 31. prosince 2022

Díky podcastu Středo/věk jsem si opět oblíbil Lego, se kterým jsem si v dětství hrál ve velkém. A respekt designérům, současná dospělácká Lega jsou opravdu vymakaná jak na pohled, tak z hlediska samotné stavby. Ani jsem netušil, jak propracované jsou mnohé dnešní kostičky. Která Lega jsou od loňských Vánoc v mé sbírce?

Loď v láhvi (Lego Ideas - 92177)

Vždycky jsem měl rád pirátská Lega. Na druhou stranu mám rád i minimalismus, takže nerad doma něco vystavuju na poličky. Tahle lahev s lodí uvnitř se nicméně natolik povedla, že by byla chyba ji nevystavit :-).

Lego - loď v láhvi

Lunární modul NASA Apollo 11 (Lego Creator - 10266)

Vesmír je fascinující. A složit si z téměř 1100 kostek modul, který poprvé přistál na Měsíci? Challenge accepted. Navíc vypadá v reálu fakt dobře, takže ani tohle není možné nevystavit :-).

Lego - Apollo 11

Vincent van Gogh - Hvězdná noc (Lego Ideas - 21333)

Dokonalá dekorace v podobě krásného 3D obrazu? Set Starry Night je z 2300+ kostek, obsahuje 20+ barev, pro mě netradiční stavitelské techniky a musím jej rozhodně doporučit, vypadá naživo fakt skvěle :-).

Lego - Hvězdná noc

K Legu je to prozatím vše. Jakmile budu mít nějaké nové kousky, najdete je tu :-)

autor Dála Musil

O autorovi článku
Dála Musil je digitální konzultant a designér a Notion Certified Consultant & Ambassador z Pardubic. Svým klientům pomáhá zjednodušovat digitální pracovní život – věnuje se Notionu, UX designu a návrhu digitálních řešení. O podnikání, osobním rozvoji a všem digitálním píše už více než 10 let.
Twitter profil  LinkedIn profil  Youtube kanál  RSS blogu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho dál


Potřebujete mou pomoc?

Ukaž, co děláš

Přidejte se k 2 700+ lidem, kteří mě sledují