Dospělácké lego

Blog → Archiv / Dála Musil – 14. ledna 2022, aktualizace 31. prosince 2022

Díky podcastu Středo/věk jsem si opět oblíbil Lego, se kterým jsem si v dětství hrál ve velkém. A respekt designérům, současná dospělácká Lega jsou opravdu vymakaná jak na pohled, tak z hlediska samotné stavby. Ani jsem netušil, jak propracované jsou mnohé dnešní kostičky. Která Lega jsou od loňských Vánoc v mé sbírce?

Loď v láhvi (Lego Ideas - 92177)

Vždycky jsem měl rád pirátská Lega. Na druhou stranu mám rád i minimalismus, takže nerad doma něco vystavuju na poličky. Tahle lahev s lodí uvnitř se nicméně natolik povedla, že by byla chyba ji nevystavit :-).

Lego - loď v láhvi

Lunární modul NASA Apollo 11 (Lego Creator - 10266)

Vesmír je fascinující. A složit si z téměř 1100 kostek modul, který poprvé přistál na Měsíci? Challenge accepted. Navíc vypadá v reálu fakt dobře, takže ani tohle není možné nevystavit :-).

Lego - Apollo 11

Vincent van Gogh - Hvězdná noc (Lego Ideas - 21333)

Dokonalá dekorace v podobě krásného 3D obrazu? Set Starry Night je z 2300+ kostek, obsahuje 20+ barev, pro mě netradiční stavitelské techniky a musím jej rozhodně doporučit, vypadá naživo fakt skvěle :-).

Lego - Hvězdná noc

K Legu je to prozatím vše. Jakmile budu mít nějaké nové kousky, najdete je tu :-)

autor Dála Musil

O autorovi článku
Dála Musil je digitální konzultant a designér a Notion Certified Consultant & Ambassador z Pardubic. Svým klientům pomáhá zjednodušovat digitální pracovní život – věnuje se hlavně Notionu, UX designu a návrhu digitálních řešení. O podnikání, osobním rozvoji a všem digitálním píše více než 9 let.

Líbí se vám moje články? Podpořte mě 👍


Přečtěte si i další zajímavé články

Otevřít blog

Nenechte si ujít skvělý obsah z blogu