Mějte marketingovou strategii, která vydělává

Nastavím vaši firmě či projektu účinnou marketingovou strategii vedoucí k lepším obchodním výsledkům. Pomohu vám zacílit na správné zákazníky, nastavit správně cenotvorbu, vybrat vhodné komunikační kanály, vymyslet ideální způsob marketingové komunikace a propagace (kreativa, web, sociální sítě, PR, e-mail marketing, kampaně atd.) a vybudovat silnou image (brand), která vás odliší od konkurence.


Mějte perfektní služby, které budou zákazníci milovat

Zlepším vaše služby, produkty a procesy od samotných základů, aby byli zákazníci spokojenější a loajálnější a vaše firma efektivnější. Pomohu vám mj. na základě mystery shoppingu a analýzy konkurence navrhnout ideální fungování služeb, stěžejních firemních procesů (vč. digitálních inovací), podobu místa prodeje, způsobu komunikace, zákaznickou podporu či práci se zákaznickou databází (CRM).


Mějte výdělečné webové stránky nebo e-shop

Vylepším obchodní účinnost (konverzní poměr), důvěryhodnost, přístupnost, použitelnost a UX vašeho webu nebo e-shopu. Zpracuji vám detailní audit a doporučím změny ve struktuře, navigaci, ovládání, obsahu, textech, SEO či vzhledu. Rád vám také navrhnu nový web nebo e-shop od analýzy a výzkumu přes strukturu (informační architekturu) a návrh wireframů stránek až po kvalitní zadání projektu.


Mějte smysluplný a účinný e-mail marketing

Připravím vám kompletně efektivní strategii e-mailového marketingu. Navrhnu vám prodejní kampaně a newslettery, transakční e-maily (zejména pro e-commerce a SaaS) a plán automatizace a připravím šablony jednotlivých e-mailů a příp. i návrh přistávacích stránek (landing page) pro jednotlivé e-maily. Specializuji se hlavně na e-mailingovou službu Mailchimp, do níž vás také mohu plně zaškolit.


Jak spolupráce obvykle probíhá?

1.

Probereme, co vás trápí. Budu vám naslouchat, hodně se ptát a společně vyplníme dotazník, ať o vás vím co nejvíc a mám z čeho dál vycházet.

2.

Budu analyzovat vše, co bude třeba. Používám selský rozum, mám hodně zkušenosti, ale neopírám se jen o vlastní pocity. Hlavní jsou vždy fakta.

3.

Řeknu vám, v čem chybujete, a poradím, co dělat - navrhnu účinné řešení, příp. rovnou kompletní strategii, která vás všech problémů zbaví.


Kolik moje služby stojí?

Účtuji hodinovou sazbu 790 Kč nebo denní sazbu 4990 Kč.

Analýzy, strategie a dlouhodobou spolupráci vám rád nacením individuálně.


Potřebujete mou pomoc? Máte dotaz? Napište mi

Jméno *

Vaše zpráva *