Mějte marketingovou strategii, která vydělává

Nastavím vaši firmě či projektu účinnou marketingovou strategii vedoucí k lepším obchodním výsledkům. Pomohu vám zacílit na správné zákazníky, nastavit správně cenotvorbu, vybrat vhodné komunikační kanály, vymyslet ideální způsob marketingové komunikace a propagace (kreativa, web, sociální sítě, PR, e-mail marketing, kampaně atd.) a vybudovat silnou image (brand), která vás odliší od konkurence.


Mějte perfektní služby, které budou zákazníci milovat

Zlepším vaše služby, produkty a procesy od samotných základů, aby byli zákazníci spokojenější a loajálnější a vaše firma efektivnější. Pomohu vám mj. díky mystery shoppingu a analýze konkurence navrhnout ideální fungování služeb, stěžejních firemních procesů, podobu místa prodeje, způsobu komunikace, zákaznickou podporu a k tomu zavést digitální inovace a užitečné nástroje pro zvýšení efektivity.


Mějte inovativní firmu, která neustále roste

Pomohu s rozvojem vašeho podnikání, aby nestagnovalo, ale expandovalo maximálním možným způsobem. Najdu nové a smysluplné obchodní příležitosti, navrhnu nové produkty či doplňkové služby, poradím se vstupem na nové trhy i případnou expanzí do zahraničí, pomůžu s vendor marketingem a rozšířením spolupráce s obchodními partnery a podle potřeby i s nastavením personálního marketingu.


Mějte výdělečné webové stránky nebo e-shop

Vylepším obchodní účinnost (konverzní poměr), důvěryhodnost, přístupnost, použitelnost a UX vašeho webu nebo e-shopu. Zpracuji vám detailní analýzu a doporučím změny ve struktuře, navigaci, ovládání, obsahu, textech, SEO či vzhledu. Rád vám také navrhnu nový e-shop nebo web od analýzy a výzkumu přes strukturu (informační architekturu) a návrh wireframů stránek až po kvalitní zadání projektu.


Mějte smysluplný a účinný e-mail marketing

Připravím vám kompletně efektivní strategii e-mailového marketingu. Navrhnu vám prodejní kampaně a newslettery, transakční e-maily (zejména pro e-commerce a SaaS) a plán automatizace a připravím šablony jednotlivých e-mailů a příp. i návrh přistávacích stránek (landing page) pro jednotlivé e-maily. Specializuji se hlavně na e-mailingovou službu Mailchimp, do níž vás také mohu plně zaškolit.


Jak spolupráce obvykle probíhá?

1.

Probereme osobně nebo přes videohovor, co vás trápí. Budu vám naslouchat a hodně se ptát, poté vyplníte dotazník, ať vím vše podstatné.

2.

Budu analyzovat vše, co bude třeba. Používám selský rozum, mám hodně zkušenosti, ale neopírám se jen o vlastní pocity. Hlavní jsou vždy fakta.

3.

Řeknu vám, v čem chybujete, a poradím, co dělat - navrhnu účinné řešení, příp. rovnou kompletní strategii, která vás všech problémů zbaví.


Kolik moje služby stojí?

Účtuji hodinovou sazbu 790 Kč nebo denní sazbu 4990 Kč.

Jednorázová konzultace osobně nebo přes videohovor stojí 1490 Kč.

Máte-li zájem o dlouhodobou spolupráci, rád vám ji nacením individuálně.


Potřebujete mou pomoc? Máte dotaz? Napište mi

Jméno *

Vaše zpráva *

(odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů)