Mějte marketingovou strategii, která vydělává

Nastavím vaši firmě či projektu účinnou marketingovou strategii vedoucí k lepším výsledkům. Pomohu vám zacílit na správné zákazníky, nastavit cenotvorbu, vybrat vhodné komunikační kanály, vymyslet ideální způsob marketingové komunikace a propagace (kreativa, web, sociální sítě, PR, e-mail marketing včetně automatizace atd.) a vybudovat silnou image, která vás jasně odliší od konkurence.


Mějte perfektní služby, které budou zákazníci milovat

Zlepším vaše služby, produkty a procesy od samotných základů, aby byli zákazníci spokojenější a loajálnější a vaše firma efektivnější. Pomohu vám mj. na základě mystery shoppingu navrhnout ideální fungování služeb, stěžejních firemních procesů, podobu místa prodeje (online i offline), způsob komunikace (osobní i automatické), zákaznickou podporu či práci se zákaznickou databází (CRM).


Mějte výdělečné webové stránky nebo e-shop

Vylepším obchodní účinnost (konverzní poměr), důvěryhodnost, přístupnost, použitelnost a UX vašeho webu nebo e-shopu. Zpracuji vám detailní audit a doporučím změny v obsahové struktuře, navigaci, ovládání, obsahu a textech, SEO, vzhledu či rychlosti. Rád vám také navrhnu nový web nebo e-shop od analýzy přes strukturu a wireframy až po zadání projektu, příp. zaštítím projektově celou jeho tvorbu.


Potřebujete jednorázovou konzultaci?

1.

Probereme, co vás trápí. Budu vám naslouchat, hodně se ptát a společně vyplníme dotazník, ať o vás vím co nejvíc a mám z čeho dál vycházet.

2.

Budu analyzovat vše, co bude třeba. Používám selský rozum, mám hodně zkušenosti, ale neopírám se jen o vlastní pocity. Hlavní jsou vždy fakta.

3.

Navrhnu vám účinné řešení, které vás problému zbaví. Když budete chtít, mohu pomoci i s realizací, příp. se dohodnout na dlouhodobé spolupráci.


Kolik moje služby stojí?

Účtuji hodinovou sazbu 790 Kč nebo denní sazbu 4990 Kč.

Dlouhodobou spolupráci naceňuji individuálně.


Potřebujete mou pomoc? Napište mi

Jméno *

Vaše zpráva *