Poznejte aplikaci Notion v online kurzu

Chcete se naučit pracovat s aplikací Notion? Vyberte si některý z mých online kurzů a poznejte Notion naplno. Mé kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, záleží na tom, co potřebujete. Naučím vás základy používání Notionu, práci s databázemi, věci kolem automatizace a spoustu dalšího.


Online kurzy Notionu

Úvod do Notionu

V tomhle videokurzu vám představím co Notion umí, jak se používá nebo co v něm kde najdete, abyste ho dokázali využít co nejlépe už od první chvíle.

Cena kurzu je 990 Kč (+DPH).

To mě zajímá

Databáze v Notionu

V tomto videokurzu vám ukážu co databáze v Notionu umí a jak se používají (včetně pokročilých funkcí), abyste je dokázali vždycky využít naplno.

Cena kurzu je 990 Kč (+DPH).

To mě zajímá

Nákup videokurzu probíhá skrz platformu Gumroad. Chcete-li kurz koupit za uvedenou částku bez DPH (které příčítá Gumroad, nikoliv já), vyplňte prosím tento poptávkový formulář.


Kdo jsem?

Dála Musil

Notion používám od roku 2019 a tvořil jsem v něm téměř vše, co vás jen napadne. Mimo to jsem zakladatel CZ & SK komunity a jediný česko-slovenský Notion Certified Consultant (celosvětově je nás něco málo přes 50) a jediný český Notion Ambassador (podílím se tak i na rozvoji Notionu).

Certifikace Notion Certified Consultant

doporučení FD

Filip Dřímalka

zakladatel Digiskills a Digitask

„Dála je špičkový digitální expert. Ovládá digitální nástroje a umí o nich přemýšlet ve vztahu k potřebám klientů. Pokud potřebujete pomoct s Notionem, doporučuji.“


Žádný kurz není ideální?

Rád vám připravím individuální online nebo offline kurz zcela na míru. Nebo si můžete objednat konzultaci a školení, audit vašeho workspace, design prostředí a šablon a cokoliv dalšího, co se Notionu nějak týká. Mrkněte se na kompletní nabídku mých Notion služeb.

Máte zájem o spolupráci?

Líbí se vám, co dělám? Chcete na něco zeptat?

Napište mi třeba hned