Naučte se používat Notion ve videokurzu

Notion

Naučte se pracovat s aplikací Notion za zlomek času a peněz, než kdybyste jej poznávali sami. Kurzy jsou přehledné, v češtině, vhodné pro začátečníky i pokročilé a pustit si je můžete kdykoliv chcete. Mrkněte na ukázku, více informací o jednotlivých kurzech pak najdete po kliku na jejich tlačítko.


Který kurz Notionu hledáte?

Úvod do Notionu

Základní Notion návod pro začátečníky. V tomhle videokurzu vám ukážu co Notion umí, jak se používá nebo co kde najdete, abyste ho pochopili a snadno využili už od prvního spuštění.

Cena kurzu je 990 Kč.

Více o úvodním kurzu

Databáze v Notionu

V tomto videokurzu vám ukážu co všechno databáze v Notionu umí a jak se používají (včetně pokročilých funkcí), abyste je dokázali využít naplno a zefektivnili své používání Notionu.

Cena kurzu je 1 190 Kč.

Více o kurzu databází

Formula 1.0 v Notionu

Poznejte ve videokurzu co vše umí a jak se používá pokročilá vlastnost Notion databází v podobě tzv. formul (~ funkcí, skriptů, vzorců), díky níž spočítáte nebo zjistíte téměř cokoliv.

Cena kurzu je 790 Kč.

Více o kurzu formul

Balíček 3v1

Všechny 3 mé videokurzy (Úvod do Notionu, Databáze v Notionu a Formula v Notionu) můžete pořídit najednou v rámci balíčku za výrazně výhodnější cenu.

Cena balíčku je 2970 Kč 1 990 Kč (ušetříte 980 Kč).

Více o balíčku kurzů

Nákup videokurzu probíhá skrz platformu Gumroad. Chcete-li kurz koupit za uvedenou částku bez DPH (které přičítá Gumroad, nikoliv já), vyplňte prosím tento poptávkový formulář.

Poptávka kurzů

Živé Notion webináře včetně záznamů

Nesedí vám videokurzy a chcete se potkat přímo se mnou? Pak mrkněte na veřejné a specializované Notion webináře, kde vás naučím to nejlepší z mnoha témat (projekty a úkoly, wiki, AI, tipy a triky...). A pokud se vám náhodou nehodí žádný termín, můžete si webináře stáhnout jako záznam.

Otevřít webináře

Kdo jsem?

Dála Musil

Notion používám od roku 2019 a pomohl jsem s ním už 70+ firmám a jednotlivcům z ČR i zahraničí. Píšu o něm články, točím videa, tvořím kurzy, webináře, šablonynewsletter. Založil jsem CZ & SK komunitu a jsem celosvětově 50. Notion Certified Consultant (20. v Evropě, první v ČR/SR) a první český Notion Ambassador, díky čemuž se dnes můžu podílet i na rozvoji samotného Notionu.

Certifikace Notion Certified Consultant

doporučení ŠS

Šimon Steffal

zakladatel Mindset Mentors

„Dálův kurz Databáze v Notionu je velmi praktický. Máte pocit, že sedíte vedle sebe a společně vše naklikáváte. Přínosem toho je, že můžete okamžitě aplikovat naučené koncepty a techniky. Fungování databází v Notionu tak už pro vás nebude temnou magií vyvolávající úzkost z toho, co se stane, až na něco kliknete :-). Celý kurz lze shrnout větou: Shut up and take my money! V poměru k ušetřenému času a nervům je to vlastně zadarmo.“


Žádný kurz není ideální?

Rád vám připravím individuální online nebo offline kurz zcela na míru. Anebo si můžete objednat konzultaci, školení a workshop, implementaci, audit workspace, automatizace, tvorbu a úpravy databází, šablon, wiki či webu. Mrkněte se na kompletní nabídku mých Notion služeb.

Potřebujete mou pomoc?

Líbí se vám, co dělám? Chcete na něco zeptat?

Napište mi třeba hned