Pomáhám lidem a firmám. Co o mně říkají?

doporučení KV

Ing. Karel Valík

majitel a jednatel Obal Centrum

„Pan Musil je špičkovým odborníkem, všechny marketingové práce a především pak e-mailing zvládá na vysoké úrovni. Přicházel s mnoha dobrými nápady na zlepšení firmy, vyřešil např. problém se špatně nastavenými maržemi.“

doporučení TŠ

Tomáš Šrom

projektový manažer MojeLahve.cz

„Dalibor do našeho projektu přinesl potřebné marketingové zkušenosti a pohled z mnoha důležitých úhlů s důrazem na detail. Díky jeho pomoci se nám podařilo vytvořit výrazně lepší službu pro uživatele našeho projektu.“

doporučení MV

Ing. Miroslav Vraný

vedoucí marketingu Autocentrum Barth

„S panem Daliborem Musilem jsme spolupracovali při tvorbě našich nových webových stránek. Všechny práce provedl kvalitně ve stanovených termínech. Spolupráci s ním hodnotíme velmi pozitivně a můžeme doporučit i dalším klientům.“

doporučení IK

Bc. Ivo Kroupa

terapeut

„Pan Musil se podílel na tvorbě mého webu z hlediska použitelnosti a marketingu a korigoval textový obsah. S jeho prací a přístupem jsem velice spokojen. Je to nesmírně kvalitní a férový profesionál, se kterým budu rád dál spolupracovat.“

doporučení DG

Dana Glozová

majitelka Parkování R7

„S Dálou spolupracuji řadu měsíců na obsahovém marketingu a emailingu. Moc si cením odbornosti, přehledu, zapálenosti, kreativity, spolehlivosti, otevřenosti a dodržování termínů. Vždy vám upřímně poví co ano a co ne. Skvělý profesionál i přítel.“


Komu jsem už pomohl?

Sanasport

Sanasport

2016+

Prodejce sportovního vybavení je nyní můj největší klient, od ledna 2017 navíc řídím celý marketingový tým (vč. náboru). Organizuji zajímavé projekty a desítky kampaní ročně, pomáhám kamenným prodejnám, zlepšuji výkon a UX e-shopu, designuji stránky i microsite (Sony, MetaRun, Wave Rider, Skinners...), a zaštituji e-mail marketing, obsahový marketing či sociální sítě.

Obal Centrum

Obal Centrum

2013–2019

U největšího českého distributora obalů jsem pracoval jako marketingový specialista, řešil jsem např. správu zákaznické databáze, zkvalitnění procesů a online marketing. V rámci e-shopu jsem zvýšil díky PPC, SEO a e-mailingu meziročně počet objednávek o 18 % a zisk o 27 %. Od r. 2015 radím firmě externě, mj. jsem kompletně navrhoval nový e-shop a řešil celý vývoj.

OlfinCar

OlfinCar

2012–2013

Jako vedoucí marketingu jsem nastartoval účinný marketing pro 9 poboček autosalonu ve 4 městech pro značky VW, Škoda, Opel, Peugeot a Seat. Zlepšoval jsem služby, rozjížděl nový web a firemní magazín, tvořil plány a organizoval kampaně a řídil celou komunikaci. Rok 2012 byl nejúspěšnější v historii firmy.

High.CZ

High.CZ

2009–2011

Pracoval jsem jako PR manažer a copywriter v reklamní a komunikační agentuře. Zajišťoval jsem politickou komunikaci a organizaci úspěšných kampaní, textoval weby, e-shopy i tištěná média (např. Magazín Pardubický kraj), a podílel se na vývoji redakčního systému pro správu webů a e-shopů.

MojeLahve.cz

MojeLahve.cz

2013–2014

Projektu česko-slovenské vinařské online databáze jsem jako marketingový manažer pomáhal s rozvojem. Kromě zajištění marketingu, PR a správy sociálních sítí jsem psal texty pro web a podílel se na spuštění e-shopového systému Lahvotéka.cz.

Pixel Design

Pixel Design

2013–2016

Pro webové studio jsem jako copywriter psal texty pro desítky webů, e-shopů a microsite z mnoha oborů (ubytování, eventy, personalistika, stavebnictví, móda...), např. penzion Bludička, bruslařský trenažér, výstavba srubů či sport a cyklo e-shop.

ProHockey

ProHockey

2011–2017

Jedinému hokejovému časopisu o NHL na českém a slovenském trhu jsem administroval a tvořil obsah pro stránku na Facebooku, od roku 2014 do 2016 jsem také psal do tištěné verze rubriku Našinci o českých a slovenských hráčích v zámoří.

Hokejka.cz

Hokejka.cz

2003–2008

Podílel jsem se na strategii, vývoji a administraci úspěšného online hokejového manažeru pro tisíce uživatelů z ČR a SR. Zajišťoval jsem také propagaci a založil informační magazín o projektu, který jsem pak čtyři roky vedl jako šéfredaktor.

Parkování R7

Parkování R7

2015+

Parkovišti u letiště v Praze pomáhám dlouhodobě s kompletní online strategií. Kromě poradenství řeším e-mailing (průměrný konverzní poměr 24 %) vč. automatizace, copywriting, obsahový marketing pro web a Facebook a zlepšování výkonu a UX webu.

Akvaland

Akvaland.sk

2015-2017

Řešil jsem celkové marketingové směřování slovenského akvaristického e-shopu, mj. jsem analyzoval e-shop kvůli zlepšení výkonu a UX, připravil dlouhodobou e-mailingovou automatizaci a vytvořil mnohé e-mailové newslettery.

Littleboss

Littleboss

2018+

E-shopu s dětským a kojeneckým zbožím jsem zpracoval UX & CRO analýzu, částečně jej redesignoval a pomáhám s online marketingem a produkt managementem. Výsledek? Meziročně více než dvojnásobný počet objednávek a 62% růst tržeb.


Chcete znát i některé další?

RageFitness

RageFitness

poradenství k e-mail marketingu a automatizaci (2018)

Asten Hotels

Asten Hotels

poradenství k Mailchimpu a strategii e-mail marketingu (2017)

EF1

EF1

emailing pro služby Easytask a KnowHowKlub (2015-2016)

Neoluxor

Neoluxor

recenze knih, mj. Steve Jobs a Dobrý designér (2015-2016)

Webový servis

Webový servis

copywriting a kreativa např. pro Fit-Pro, Freelo či Artisan (2016)

LEDSviti

LEDSviti

CRO a UX analýza e-shopu s LED osvětlením (2016)

Symbio

Symbio

copywriting a korekce textů pro web klienta ČEZ (2015)

Omko

Omko

UX analýza webu, e-mailing a tvorba obsahu pro web (2015)

Experia

Experia

copywriting a zpracování případové ICT studie (2015)

Pixel Mobile

Pixel Mobile

copywriting pro web mobilního vývojařského studia (2015)

Apex Solutions

Apex Solutions

CRO a UX analýza webu vývojářské firmy (2015)

ABES

ABES

marketingové poradenství pro právně-realitní službu (2015)

Aton Design

Aton Design

copywriting pro materiály a web reklamního studia (2015)

Barth Media

Barth Media

copywriting pro nový web reklamní agentury (2013)

Autocentrum Barth

Autocentrum Barth

tvorba obsahu a kompletní vyladění webu (2013)

Refundo

Refundo

správa sociálních sítí a tvorba newsletterů (2013)

LC Pardubice

LC Pardubice

public relations a tvorba tiskových zpráv pro média (2011)

HC Pardubice

HC Pardubice

psaní hokejových reportů a článků pro web klubu (2006-2009)

...a tři desítky dalších.


Občas jsem vidět i jinde

Freelo

Freelo

rozhovor o mé práci, produktivitě, vzdělávání a životě obecně na blog projektové aplikace (2016)

Český rozhlas

Český rozhlas

dva živé rozhovory, témata Jak uspět při pracovním pohovoru a Chyby při obchodní schůzce (2014)

Podnikatel.cz

Podnikatel.cz

vyjádření k různým tématům, např. podnikání podle esoteriky, virál Ikea nebo proč mít responzivní web (2014)


Chcete využít mou pomoc i vy?