Kdo jsem a co dělám?

Dála Musil

Ahoj! Jsem Dála Musil, konzultant a designér digitálních řešení a Notion Certified Consultant z Pardubic. Už více než 19 let pomáhám firmám zlepšovat obchodní výsledky, zvyšovat spokojenost jejich zákazníků a zefektivňovat celkové fungování jejich podnikání. To vše ideálně digitálně.

Začínal jsem v médiích jako herní redaktor v 15 letech. Od té doby mám za sebou tisíce hodin a stovky projektů napříč marketingem, designem a managementem. Vystudoval jsem žurnalistiku na UP v Olomouci, živil se copywritingem, dělal politické PR, kódoval weby, vyvíjel online hru, fotografoval, řídil marketing několika firem, redakci magazínu, inhouse tým nebo vlastní modelingovou agenturu.

Na volné noze jsem se dlouhá léta věnoval především marketingu a designu v e-commerce, než mi došlo, že často "prodávám" lidem věci, které nepotřebují a dokonce často mají na jejich život negativní vliv. Od té doby pomáhám firmám a lidem krotit digitální chaos, resp. zjednodušovat a zefektivňovat jejich každodenní pracovní život a zlepšovat zákaznickou a uživatelskou spokojenost jejich klientů.

Co přesně dělám

Jakým způsobem (spolu)pracuji?

Jsem spolehlivý, férový a hodně upřímný. Vždy držím dohody, termíny i kvalitu a jdu rovnou k věci. Když něco nevím, řeknu na rovinu. Při návrhu řešení dávám důraz hlavně na fakta, selský rozum, systémovost a minimalismus. A protože mi záleží na výsledku, řeším často i to, co bych nemusel.

Pokud chcete okamžité výsledky, hledáte co nejnižší cenu, bojíte se změny, děláte čistě konzumní byznys, anebo čekáte, že udělám vše za vás. Dávám přednost dlouhodobě smysluplným řešením, na kterých budeme pracovat společně. Pokud by naše spolupráce nedávala smysl, včas vám to řeknu.


Jsem expert na aplikaci Notion

Co je Notion a jak můžeme spolupracovat?

Více o Notion

Šablony pro Notion a Airtable

Tvořím užitečné šablony zdarma pro no-code aplikace Notion a Airtable.

Ukázat šablony

Průvodce pro lepší UX a více konverzí

Vytvořil jsem rozsáhlý obrazový návod plný tipů, jak mít lepší web, e-shop či aplikaci.

To si přečtu

Poctivé digitální produkty

Prodávám digitální obsah, šablony a fotografie na portálu Gumroad.

Mrknu se

Sdílím své know-how

Od roku 2013 píšu blog o podnikání, osobním rozvoji a digitálních tématech.

Ukázat všechny články