Kdo jsem a co dělám?

Dála Musil

Ahoj! Jsem Dála Musil, marketingový konzultant a designér digitálních řešení z Pardubic. Už více než 13 let pomáhám firmám, e-shopům a online projektům zjednodušovat pracovní život, resp. zlepšovat obchodní výsledky, zvyšovat spokojenost zákazníků a zefektivňovat fungování byznysu.

Začínal jsem v médiích jako herní redaktor v 15 letech. Od té doby mám za sebou tisíce hodin a stovky projektů napříč marketingem, designem a managementem. Vystudoval jsem žurnalistiku na UP v Olomouci, živil se copywritingem, dělal PR, kódoval weby, vyvíjel online hru, fotografoval, řídil marketing několika firem, redakci magazínu, inhouse tým nebo vlastní modelingovou agenturu.

Všechny ty zkušenosti mě nakonec přivedly k tomu, co dělám dnes. Shrnul bych to jako business design - pomáhám firmám komplexně řešit problémy a příležitosti v jejich podnikání (zejména v digitálním světě). Nejsem tedy specialista, ale univerzál - analytik, stratég, manažer, rádce i tvůrce. Pokud potřebujete pomoct se strategií, efektivitou, digitalizací, webem či e-shopem, napište mi.

Co přesně dělám

Jakým způsobem (spolu)pracuji?

Jsem spolehlivý, férový a velmi upřímný. Vždy držím dohody, termíny i kvalitu a jdu rovnou k věci. Když něco nevím, řeknu vám to na rovinu. Při návrhu svých řešení dávám velký důraz hlavně na fakta, selský rozum nebo minimalismus. A protože mi záleží na výsledku, řeším často i to, co bych nemusel.

Pokud chcete okamžité výsledky, hledáte co nejnižší cenu, bojíte se změny, děláte čistě konzumní byznys, anebo čekáte, že udělám vše za vás. Dávám přednost dlouhodobě smysluplným řešením, na kterých budeme pracovat společně. Pokud by naše spolupráce neměla smysl, včas vám to řeknu.


Šablony pro Airtable a Notion

Tvořím užitečné šablony zdarma pro no-code aplikace Airtable a Notion.

Ukázat šablony

Průvodce pro lepší UX a více konverzí

Vytvořil jsem rozsáhlý obrazový návod plný tipů, jak mít lepší web a e-shop.

To si přečtu

Sdílím své know-how

Od roku 2013 píšu blog o podnikání, marketingu a osobním rozvoji.

Ukázat všechny články

Baví mě focení

Fotím portréty, fashion, glamour a snímky pro fotobanky.

Ukázat fotky