Kdo jsem a co dělám?

Dála Musil

Ahoj! Jsem Dála Musil, (ex-marketingový) konzultant a designér digitálních řešení z Pardubic. Už více než 18 let pomáhám firmám a lidem zlepšovat obchodní výsledky, zvyšovat spokojenost jejich zákazníků a zefektivňovat celkové fungování jejich podnikání. To vše ideálně digitálně.

Začínal jsem v médiích jako herní redaktor v 15 letech. Od té doby mám za sebou tisíce hodin a stovky projektů napříč marketingem, designem a managementem. Vystudoval jsem žurnalistiku na UP v Olomouci, živil se copywritingem, dělal politické PR, kódoval weby, vyvíjel online hru, fotografoval, řídil marketing několika firem, redakci magazínu, inhouse tým nebo vlastní modelingovou agenturu.

Na volné noze jsem se dlouhá léta věnoval především marketingu a designu v e-commerce, než mi došlo, že často "prodávám" lidem věci, které nepotřebují a dokonce často mají na jejich život negativní vliv. Od té doby pomáhám firmám a lidem zjednodušovat a zefektivňovat jejich digitální pracovní život a zlepšovat zákaznickou a uživatelskou spokojenost jejich klientů.

Co přesně dělám

Jakým způsobem (spolu)pracuji?

Jsem spolehlivý, férový a velmi upřímný. Vždy držím dohody, termíny i kvalitu a jdu rovnou k věci. Když něco nevím, řeknu vám to na rovinu. Při návrhu svých řešení dávám velký důraz hlavně na fakta, selský rozum nebo minimalismus. A protože mi záleží na výsledku, řeším často i to, co bych nemusel.

Pokud chcete okamžité výsledky, hledáte co nejnižší cenu, bojíte se změny, děláte čistě konzumní byznys, anebo čekáte, že udělám vše za vás. Dávám přednost dlouhodobě smysluplným řešením, na kterých budeme pracovat společně. Pokud by naše spolupráce neměla smysl, včas vám to řeknu.


Šablony pro Notion a Airtable

Tvořím užitečné šablony zdarma pro no-code aplikace Notion a Airtable.

Ukázat šablony

Průvodce pro lepší UX a více konverzí

Vytvořil jsem rozsáhlý obrazový návod plný tipů, jak mít lepší web a e-shop.

To si přečtu

Sdílím své know-how

Od roku 2013 píšu blog o podnikání, marketingu a osobním rozvoji.

Ukázat všechny články

Baví mě focení

Fotím portréty, fashion, glamour a snímky pro fotobanky.

Ukázat fotky