Kdo jsem a co dělám?

Dála Musil

Ahoj! Jsem Dála Musil, digitální konzultant, designér a Notion expert (jediný český Notion Certified Consultant & Notion Ambassador) z Pardubic. Už více než 19 let pomáhám zjednodušovat digitální pracovní život firmám a lidem. Věnuji se hlavně Notionu, UX designu a různým digitálním řešením.

Začínal jsem v 15 letech jako herní redaktor. Od té doby mám za sebou tisíce hodin a stovky projektů (nejen digitálních) napříč marketingem, designem a managementem. Vystudoval jsem žurnalistiku na UP v Olomouci, živil se copywritingem a PR, kódoval weby, vyvíjel online hru, fotografoval, psal do tištěného magazínu o NHL, řídil marketing několika firem, redakci magazínu nebo inhouse tým.

Na volné noze jsem pomáhal firmám zlepšovat obchodní výsledky, zvyšovat spokojenost zákazníků a zefektivňovat podnikání. Během mnoha marketingových aktivit v e-commerce mi ale po čase došlo, že často "prodáváme" lidem věci, které nepotřebují (nebo mají dokonce na negativní vliv). Od té doby pomáhám firmám a lidem hlavně zjednodušovat a zefektivňovat každodenní digitální život všemi cestami, které znám (užitečné aplikace, automatizace procesů, no-code design systémů či UX).

Co přesně dělám

Jakým způsobem (spolu)pracuji?

Jsem spolehlivý, férový a hodně upřímný. Vždy držím dohody, termíny i kvalitu a jdu rovnou k věci. Když něco nevím, řeknu na rovinu. Při návrhu řešení dávám důraz hlavně na fakta, selský rozum, systémovost a minimalismus. A protože mi záleží na výsledku, řeším často i to, co bych nemusel.

Pokud chcete okamžité výsledky, hledáte co nejnižší cenu, bojíte se změny, děláte čistě konzumní byznys, anebo čekáte, že udělám vše za vás. Dávám přednost dlouhodobě smysluplným řešením, na kterých budeme pracovat společně. Pokud by naše spolupráce nedávala smysl, včas vám to řeknu.


Baví mě různorodá tvorba

Možná jste se už dívali na moje služby. A víte, co dělám dalšího?

Podílím se na rozvoji Notionu

Notion je můj lovebrand. Jsem jediný česko-slovenský Notion Certified Consultant a jediný český Notion Ambassador. Přečtěte si co dělám a jak můžeme spolupracovat.

Šablony pro Notion a Airtable

Tvořím různorodé užitečné šablony pro no-code aplikace Notion a Airtable - většinu mimochodem stáhnete zdarma. Všechny si můžete prohlédnout v téhle databázi.

Průvodce pro lepší UX

Věnuji se UX designu, takže jsem mj. vytvořil rozsáhlý obrazový návod s více než 100+ tipy, jak zlepšit web, e-shop či aplikaci. Pokud jste ho ještě neviděli, nečekejte a pokračujte sem.

Poctivé digitální produkty

Na portálu Gumroad prodávám svůj digitální obsah - zejména videokurzy a šablony pro Notion, šablony pro Airtable nebo balík 200+ fotek, které jsem tvořil pro fotobanky. Vše tady.


Sdílím své know-how

Od roku 2013 píšu blog o podnikání, osobním rozvoji a digitálních tématech.

Ukázat všechny články

Přidejte se k 2 700+ lidem, kteří mě sledují