Školení, konzultace a workshopy Notionu

Notion

Chcete umět pracovat s Notionem? Naučím vás základy i pokročilé funkce, ať si snadno vytvoříte např. znalostní bázi, prostředí pro řízení úkolů nebo třeba jen plánovací kalendář. Půjde přitom ideálně o co nejvíc praktické školení, workshop či konzultaci, kdy budeme řešit vaše konkrétní potřeby.

Školení

Chcete používat Notion, ale nevíte, jak začít? Rád vás (či váš tým) zaškolím do všech základů (bloky, databáze, sdílení, spolupráce...) i mnoha pokročilých funkcí.

Konzultace

Nevíte, jak v Notionu něco vytvořit nebo nastavit? Chcete se poradit, jestli je vhodný právě pro situaci, kterou řešíte? Pojďme probrat cokoliv, co vás trápí.

Workshopy

Rádi byste se naučili s Notionem na maximum a co nejvíc prakticky? Pojďme společně vytvořit něco užitečného, co můžete rovnou začít používat ve své práci.

Videokurzy

Individuální školení nebo konzultace není zatím nic pro vás? Pokud chcete něco obecnějšího, mrkněte se na první české videokurzy, které vám Notion představí.

Potřebujete něco jiného, co se týká Notionu? Řeším také implementaci, audity, tvorbu a design obsahu, automatizaci a spoustu dalšího. Mrkněte se na kompletní nabídku Notion služeb.


Co můžeme školit nebo konzultovat:

  • představení toho, co Notion je a umí
  • základy používání bloků a jejich typy
  • možnosti a výhody práce s databázemi
  • způsoby spolupráce s týmem a kolegy
  • tipy pro ideální prostředí, přehlednost a efektivitu
  • pokročilé funkce, které se hodí vyzkoušet
  • ukázky na co vše aplikaci použít (nejen pracovně)
  • automatizaci a propojení s dalšími nástroji
  • fungování a možnosti použití Notion AI
  • cokoliv dalšího vás k Notion zajímá
Enigoo

Notion jsem v Enigoo (firma vyvíjející vstupenkovou platformu) školil ve chvíli, kdy jej chtěli začít používat. Představil jsem mj. vybrané bloky, uživatelské role, možnosti sdílení, fungování nových teamspaces, moje best practices pro přehled a efektivní používání nebo je inspiroval k možnostem, na co dalšího by Notion mohli použít.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Certifikace Notion Certified Consultant  Certifikace Notion Settings & sharing  Certifikace Notion Essentials

doporučení MB

Miroslav Bartik

tvůrce Wordpress webů

„Dálův videokurz Úvod do Notionu je skvělý - jednoduchý, přehledný a srozumitelný. Dal mi přesně ten základ, který jsem potřeboval, aniž bych musel řešit, co kde najdu a jak to nastavím. Pro začátečníky jasná volba, navíc v rodném jazyce.“


Kolik školení Notionu stojí?

Záleží na tom, co budete potřebovat, takže vám spolupráci nacením individuálně. Jednorázová hodinová konzultace nebo školení vyjde na 2 000 Kč (2 hod. za 3 600 Kč, 3 hod. za 5 100 Kč).

Máte zájem o spolupráci?

Líbí se vám, co dělám? Chcete na něco zeptat?

Napište mi (radši) hned