Vše, co potřebujete pro Notion

Notion

Používáte aplikaci Notion, začínáte s ní nebo po ní zatím jen koukáte a říkáte si, k čemu ji použít? Rád budu vaším dlouhodobým průvodcem a parťákem a pomůžu vám Notion uchopit naplno. Můžeme školit, konzultovat, designovat, auditovat, automatizovat a řešit cokoliv, co s Notionem souvisí.

Školení

Chcete používat Notion, ale nevíte, kde začít? Rád vás zaškolím nebo můžeme společně něco užitečného vytvořit v rámci workshopu.

Konzultace

Potřebujete poradit, jestli je pro vás Notion vhodný? Nevíte, jak v něm něco udělat nebo vytvořit? Pojďme probrat během konzultace, co vás trápí.

Implementace

Pokud chcete Notion zavést do firmy nebo týmu, rád vám vše vytvořím a nastavím, abyste už od začátku měli přehled a mohli pracovat efektivně.

Audit workspace

Nejste si jistí, jestli používáte funkce a možnosti Notionu na maximum? Rád vám zpracuji audit a případně rovnou upravím, co bude potřeba.

Tvorba a úpravy

Potřebujete vytvořit nějakou databázi, stránku nebo třeba šablonu? Rád vám cokoliv připravím od nuly na míru, nebo upravím a zlepším, co už máte.

Automatizace

Chcete si ulehčit práci? Žádný problém, pomůžu propojit váš Notion s dalšími aplikacemi (přes Make nebo Zapier) a nastavit libovolnou automatizaci.

Online kurzy

Rádi se rozvíjíte a chcete umět víc než teď? Mrkněte se na jediné české online kurzy - Úvod do Notionu, Databáze v Notionu a vlastnost Formula.

Šablony

Nechcete si ulehčit práci? Mrkněte na moje Notion šablony. Pokud nenajdete žádnou vhodnou, vytvořím vám cokoliv přesně k tomu, co potřebujete.

Znalostní báze

Chtěli byste udělat ze svého Notionu prvotřídní knowledge base (wiki) pro svou firmu či tým, ale nevíte, kde začít? Mrkněte na možnosti digitální wiki.


Pomůžu vám vše nastavit od začátku

Chcete ty nejlepší výsledky? Rád vám představím co Notion umí a vytvořím efektivní prostředí přesně na míru vašim potřebám. Zaškolím váš tým, zavedu automatizaci a průběžně pomůžu se správou a zaváděním nových funkcí. Kdykoliv budete něco potřebovat, obratem to máte. Co vy na to?

To mě zajímá

Udělejte z Notionu centrální digitální systém

Notion je ideální centrálou pro jakýkoliv digitální systém. Může to být vaše osobní a pracovní digitální centrum (v zahraničí známé jako tzv. second brain) anebo rovnou díky integraci s dalšími aplikacemi a návaznou automatizací pokročilé prostředí pro správu celého podnikání vaší firmy.

Chci vědět víc

Naučte se ovládat Notion v online kurzu

Mrkněte na jediné české videokurzy Notionu. Vybrat si můžete Úvod do Notionu, pokročilejší Databáze v Notionu anebo nejnovější kurz Vlastnost Formula v Notionu.

Více informací

Jak spolupráce probíhá?

Klienti se na mě obrací typicky ve 4 situacích. Jednak když Notion nepoužívají a chtěli by představit, co umí. Druhak když jej zlehka používají a rádi by ho využili na maximum. Za třetí když neví, jak něco udělat - typicky kolem databází. A nakonec když potřebují vytvořit efektivně celé prostředí na míru.

Enigoo

Notion jsem v Enigoo (vstupenková platforma) školil ve chvíli, kdy jej chtěli začít používat. Představil jsem mj. vybrané bloky, databáze, možnosti sdílení, fungování teamspace, moje best practices pro přehled a efektivní používání nebo je inspiroval k možnostem, na co dalšího by Notion mohli použít.

RVLT

Někteří moji klienti používají hodně aplikací, dokumentů či zdrojů, což jim komplikuje každodenní práci. Jakmile jim představím možnosti Notionu, bývá jasnou volbou pro znalostní bázi - vše pak najdou přehledně na jednom místě. Tvořil jsem kompletní wiki třeba pro agenturu RVLT Digital.

Impact Hub

Jak bys v Notionu řešil tohle? A jde vůbec udělat tohle? Takové otázky dostávám asi nejčastěji a s českým Impact Hubem to bylo podobné. Probrali jsme jak zlepšit fungování celého workspace a týmovou kooperaci od onboardingu přes úkoly, projekty a znalostní bázi až po integraci dalších nástrojů.

Česko Digital

Komunita Česko Digital se na mě obrátila s tím, že je Notion jako aplikace na vzestupu a rádi by jej proto představili nejen členům své komunity, ale i veřejnosti. Během webináře (viz Youtube záznam) jsem ukázal jak se Notion používá, co umí nebo které jiné aplikace dokáže nahradit.


Dála Musil, Certified Consultant & Ambassador

Dála Musil

Notion používám denně už od roku 2019 a tvořil jsem v něm stovky stránek, databází, šablon a prostředí pro osobní i pracovní použití. Založil jsem CZ & SK komunitu (LinkedIn, Twitter, Facebook), hodně píšu a jsem jediný česko-slovenský Notion Certified Consultant (50. celosvětově, 20. v Evropě) a jediný český Notion Ambassador, díky čemuž se dnes podílím také na rozvoji samotného Notionu.

Certifikace Notion Certified Consultant

doporučení FD

Filip Dřímalka

zakladatel Digiskills a Digitask

„Dála je špičkový digitální expert. Nejen že ovládá digitální nástroje, ale umí o nich přemýšlet ve vztahu k byznysu a potřebám klientů. Pokud potřebujete pomoct s Notionem, velmi doporučuji.“


Kolik Notion služby stojí?

Záleží na tom, co budete potřebovat, takže vám spolupráci nacením individuálně. Orientačně počítejte při implementaci, auditu, tvorbě/úpravách nebo automatizaci s hodinovou sazbou 1 200 Kč, hodinová konzultace nebo školení vyjde na 2 000 Kč (2 hod. za 3 600 Kč, 3 hod. za 5 100 Kč).

Máte zájem o spolupráci?

Líbí se vám, co dělám? Chcete na něco zeptat?

Napište mi (radši) hned