Školení a konzultace aplikace Mailchimp

Mailchimp

Chcete se naučit s e-mailingovým nástrojem Mailchimp? Naučím vás krok po kroku jak jej správně používat, aby byly vaše výsledky z e-mail marketingu co nejlepší. Neočekávejte přednášku a teorii, ale ryze praktické školení, kdy projdeme co potřebujete a detailně si ukážeme, jak to co nejlépe vyřešit.

Školení

Chcete posílat e-maily z Mailchimpu, ale nevíte, kde začít? Rád vás zaškolím do základů i pokročilých funkcí.

Konzultace

Nevíte, jak v Mailchimpu něco udělat, nastavit nebo vytvořit? Pojďme probrat cokoliv vás s Mailchimpem trápí.

Tvorba newsletteru

Potřebujete vytvořit šablonu newsletteru? Rád vám cokoliv připravím od nuly na míru nebo upravím, co už máte.

Automatizace

Rádi byste si ulehčili práci? Žádný problém, pomůžu vám s nastavením libovolné Mailchimp automatizace.


Co můžeme kolem Mailchimpu řešit?

Úplně cokoliv, co potřebujete vědět. Začít používat Mailchimp pro e-mail marketing efektivně nemusí být pro každého snadné, takže absolutně žádný dotaz není hloupý.

základy e-mail marketingu základy používání nástroje sběr kontaktů na webu vytvoření kampaně vhodné cílení e-mailů způsob práce s publikem šablony newsletterů vyhodnocování výsledků tipy pro snadnější práci pokročilé funkce propojení s aplikacemi nastavení automatizace A/B testování newsletterů vhodný tarif ...a cokoliv dalšího
Pojďme na to!

Jak spolupráce probíhá?

Záleží na vás. Obvykle se s klienty spojíme online (Google Meet), ale není problém se ani potkat a konzultovat nebo školit Mailchimp osobně. Cena je vždy jednotná bez ohledu na to, kolik lidí se účastní, nicméně při offline školení započítávám do kalkulace také hodiny strávené cestou.

logo Czech Centres

Příspěvková organizace ministerstva zahraničí pomáhá veřejné diplomacii a posiluje jméno ČR ve světě, k čemuž slouží mj. e-mailing. Během školení pro 27 poboček jsem představil základy používání Mailchimpu i pokročilé funkce vhodné do budoucna.

logo Asten Hotels

Vedení sítě luxusních butikových hotelů se na mě obrátilo ve chvíli, kdy se chystali začít s e-mail marketingem. Během konzultace jsme probrali cílovou skupinu, vysvětlili si vhodné automatizace a ukázali si, jak začít používat právě Mailchimp.


Dála Musil, Mailchimp konzultant

Dála Musil

Mailchimp používám už od roku 2014 (mj. pro svůj e-mail marketing) a pomohl jsem s ním desítkám klientů zejména díky konzultacím a školením. Vytvořil a odeslal jsem v něm 700+ individuálních newsletterů, nastavoval desítky automatizací a mám všechny oficiální certifikace v rámci Mailchimp Academy. Občas o e-mailingu píšu, např. proč nefunguje, proč se vyplatí nebo jak automatizovat.

Certifikace Mailchimp Foundations Certifikace Email Marketing Certifikace Email Automations

doporučení HH

Hana Hindráková

spisovatelka

„Pana Musila mohu vřele doporučit. Domluvila jsem si s ním individuální školení e-mailingového nástroje Mailchimp, během kterého mi pomohl se vším, co jsem potřebovala vědět. Oceňuji také jeho profesionální přístup.“


Kolik pomoc s Mailchimpem stojí?

Záleží na tom, co budete potřebovat, takže vám spolupráci nacením individuálně. Orientačně počítejte s hodinovou sazbou 2 000 Kč, jednorázová hodinová konzultace nebo školení vyjde také na 2 000 Kč.

Potřebujete mou pomoc?

Líbí se vám, co dělám? Chcete na něco zeptat?

Napište mi třeba hned