Tvorba webových stránek Pardubice

Vytvořím vám jednoduché, rychlé a účinné webové stránky, které podpoří to, co děláte.

Rychlý web

Připravím vám statický web, který bude velmi rychlý. Skvělé je využití pro menší prezentace, vizitky nebo kampaňové přistávací stránky.

Responzivita

Obsah webových stránek se správně přizpůsobí velikosti displeje. Web tak bude vždy vypadat skvěle ať už na počítači, tabletu i v mobilu.

Úprava na míru

Nevíte si rady? Udělám web tak, aby vám přinášel, co chcete. Máte už představu? Pak ji společně doladíme a vše doladím na míru podle vás.

Rád vám také pomůžu s úpravami nebo tvorbou webu v některém z následujících modulárních řešení na pronájem: Shoptet, Softr, Solidpixels, Webflow a Webnode.


Váš web může vypadat třeba takhle...


Webové stránky se vším, co budete chtít

Že vlastně ani nevíte, co vše vůbec můžete chtít?

individuální grafika napsání textů dynamické menu obsahové bloky fotogalerie kontaktní formulář objednávkový formulář interaktivní mapa video box přihlášení k newsletteru foto na pozadí rozkliknutelný skrytý obsah animace a efekty základní SEO sitemapa měření (Google Analytics) hezké URL (htaccess) nasazení skriptů doplňkové služby

Kolik tvorba webu stojí?

Cena je individuální podle náročnosti, jednoduchý web začíná na 30 000 Kč. Cena zahrnuje úvodní konzultaci a tvorbu webu, nezahrnuje doménu a hosting (které mohu také zařídit). Máte-li zájem o tvorbu e-shopu, pomůžu vám jej vytvořit na platformě Shoptet - pokračujte sem.

Potřebujete mou pomoc?

Líbí se vám, co dělám? Chcete na něco zeptat?

Napište mi třeba hned