Zlepšete UX svého digitálního projektu

Hledáte UX designéra, který vám zlepší současný web, e-shop či aplikaci (mobilní nebo webovou) nebo navrhne nový projekt od úplného začátku? Dejte mi vědět, rád vám pomůžu.

Weby

Potřebujete vytvořit nový firemní web, produktovou microsite nebo třeba kampaňovou landing page? Anebo vás trápí málo poptávek ze současného webu? Žádný problém.

E-shopy

Váš e-shop už nějaký ten pátek běží, ale objednávky nikde? Nebo o vytvoření e-shopu teprve uvažujete, ale nevíte, co to obnáší a jak jej správně navrhnout? I tohle umím.

Webové aplikace

Portál, marketplace, interní systém, databáze, dashboard... Ať už chcete připravit cokoliv užitečného pro své zákazníky nebo vnitrofiremní použití, rád se o to postarám.

Mobilní aplikace

Aplikace pro mobilní telefony se systémy iOS a Android jsou v kurzu a nevypadá to, že se něco změní. Potřebujete návrh aplikace, abyste na tuhle vlnu také naskočili?


Analýza webu / e-shopu pro lepší výsledky

Váš web nebo e-shop běží týdny, měsíce nebo roky, ale máte dojem, že to není ono? Málo poptávek, objednávek, web je pomalý, dostáváte negativní recenze... Existuje spousta důvodů, proč tomu tak je. Já vám pomůžu všechny problémy odhalit a zlikvidovat, ať frčíte naplno.

použitelnost přehlednost srozumitelnost přesvědčivost důvěryhodnost rychlost obchodní výkon uživatelský zážitek live analýza mystery shopping datová analýza A/B testování konzultace
Více o analýze

UX návrh digitálního projektu od A do Z

Potřebujete navrhnout nový digitální projekt, službu či produkt nebo redesignovat ten stávající? Weby, e-shopy a mobilní či webové aplikace jsou můj denní chleba. Rád vám pomůžu vytvořit cokoliv na míru od úplného začátku, i kdybyste neměli zatím nic jiného než nápad v hlavě.

úvodní konzultace analytika návrh struktury design funkcí tvorba wireframů copywriting interaktivní prototyp uživatelské testování technická specifikace finální zadání projektu odborný dohled při vývoji
Více o návrhu

No-code vývoj digitálního řešení

Individuální vývoj webu, e-shopu či aplikace na míru se dnes už často nevyplatí. Existují totiž tzv. no-code (příp. low-code) nástroje, kde se dá cokoliv výrazně snadněji, rychleji a levněji naklikat bez znalosti programování. Výhodou je navíc snadný rozvoj i nezávislost na dodavateli.

Více o no-code

Jak spolupráce probíhá?

Mám rád individuální řešení, takže se plně přizpůsobím tomu, co budete potřebovat. Počítejte s tím, že pokud něco nebude dávat smysl, řeknu vám to na rovinu. Typicky řeším kromě UX analýz zejména návrhy interních webových systémů (firemní aplikace), kampaňové stránky a redesign e-shopů.

Littleboss

Prodejce dětského a kojeneckého zboží se na mě obrátil kvůli zlepšení výkonu svého e-shopu. Vše jsem zanalyzoval a poté zredesignoval na platformě Shoptet. Výsledkem byl (nejen díky tomu) meziročně více než dvojnásobný počet objednávek.

Obal Centrum

Prodejci průmyslových obalů jsem připravil úvodní analýzy, vytvořil wireframy a zadání pro vývojáře a postaral se o řízení projektu až do spuštění nového e-shopu. Výsledkem byl meziročně téměř 40% nárůst objednávek (případová studie).

RVLT

S agenturou RVLT Digital spolupracuji pravidelně jako UX designér na malých i velkých projektech. Navrhuji zejména různé interní platformy a systémy, příp. redesignuji existující weby či mobilní aplikace. Klienty jsou např. Bobcat a Doosan.

Parkování R7

Během spolupráce s parkovištěm u pražského letiště jsem kompletně redesignoval web včetně struktury a copywritingu. S následným e-mail marketingem, který jsem také řešil, jsme dosáhli v rezervacích na konverzní poměr 24 %.


Dála Musil, UX designér

Dála Musil

V oblasti webdesignu, UX, analytiky a návrhu webových projektů jsem doma více než 15 let. Pracoval jsem na desítkách menších i větších projektů (např. redesign e-shopu Sanasport či Obal Centrum viz případová studie) včetně mezinárodních (zejména různé vnitrofiremní aplikace díky spolupráci s RVLT Digital) a o tématu píšu, např. průvodce pro lepší UX, typické chyby webů či proč e-shop neprodává.

doporučení TŠ

Tomáš Šrom

projektový manažer MojeLahve.cz

„Dalibor do našeho projektu přinesl potřebné marketingové zkušenosti a pohled z mnoha důležitých úhlů s důrazem na detail. Díky jeho pomoci se nám podařilo vytvořit výrazně lepší službu pro uživatele našeho projektu.“


Kolik UX design stojí?

Záleží na tom, co budete potřebovat, takže vám spolupráci nacením individuálně. Orientačně počítejte u jednoduchého webu s cenou analýzy od 10 000 Kč. Návrh jednoduchého webu začíná na 20 000 Kč, návrh e-shopu a aplikace od 40 000 Kč. Jednorázová hodinová konzultace vyjde na 2 000 Kč.

Máte zájem?

Dejte mi vědět

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function patickagal() in /data/www/21134/dalamusil_com/www/ux-design.php:166 Stack trace: #0 {main} thrown in /data/www/21134/dalamusil_com/www/ux-design.php on line 166